۲ کارگر یک شرکت لبنیاتی در ترکیه که وان حمام را با شیر پر کرده و در آن استحمام کرده بودند در پی واکنش های گسترده مخاطبان توسط پلیس دستگیر شدند.

رومه حریت ترکیه در این باره نوشت، ۲ کارگر یک شرکت صنایع لبنی ترکیه اکنون به دلیل جریحه‌دار کردن افکار عمومی با مجازاتی تا ۱۵ سال زندان مواجه هستند.

ماجرا از این قرار است که ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده بود که نشان می‌داد یکی از کارگران کارخانه مزبور اقدام به پر کردن وان با آب داغ و شیر می‌کند و در حالی که همکارش مشغول فیلمبرداری از این صحنه است در آن غوطه‌ور می‌شود.

با این حال این ۲ کارگر حتی تصور هم نمی‌کردند که انتشار ویدئوشان این حجم از واکنش‌های منفی و شدید مخاطبان را متوجه‌شان کند.

متهمان در بازجویی خود عنوان کردند این کارشان صرفاً یک شوخی مجازی بوده اما این اقدام‌شان تاکنون منجر به بازجویی پلیس از تمامی کارگران (برای اطمینان از عدم انجام این کار از سوی آنها) و جریمه شدن کارخانه (به دلیل استفاده از شیرهای کارخانه در این اقدام) شده است.

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


درخت تنها سایت خبری تک رونالدو پایگاه خبری ....ایلنا ردياب خودرو هتل گردی topnaz معرفی کتاب های نشر شانی Learn button mushroom farming ویروس کورونا راکت شو